Автошкола в Кам'янському
Автошкола в Кам'янському
Автошкола в Кам'янському
Автошкола в Кам'янському

Номер оголошення 699308

Опис

Ми є лідерами серед профільних автошкіл міста. Наші класи оснащені сучасним презентаційним обладнанням та всім необхідним, наші студенти отримують сучасні навчально-наочні посібники, методичні матеріали. Завдяки цьому наша автошкола здатна давати водіям кваліфіковану підготовку.

До теоретичних занять входить: роз'яснення Правил дорожнього руху, обговорення спірних ситуацій на дорозі. У нашій автошколі слухачі можуть на високому якісному рівні підготуватися до складання екзаменаційного тесту у Сервісному центрі МВС України.

Вивчення теорії – це 50% успішного складання іспиту. Після цього розпочинається практика.

У процесі навчання водінню практично в нашій автошколі передбачено цикл занять на майданчику. Під час таких уроків учні навчаються основ майстерності водіння, самостійно виконують важливі елементи, які допоможуть успішно скласти практичний іспит. Крім того, за допомогою професійних інструкторів водії-початківці зможуть навчитися безпечному керуванню авто в умовах жвавого міського трафіку.

У чому переваги нашої автошколи:

- сучасні, добре оснащені навчальні аудиторії;

- досвідчені, професійні інструктори;

- регулярне оновлення теоретичних уроків;

- можливість засвоєння ПДР в онлайн режимі;

- можливість купівлі подарункового сертифіката на курс вивчення теорії водіння;

- можливість самостійно складати графік практичних занять відповідно до індивідуальних запитів;

- можливість відновити навички водіння;

- багаторічний досвід навчання.

У нашій автошколі підготовка здійснюється за такими категоріями:

A1 – керування моторолерами, мопедами та іншими 2-х колісними засобами пересування, потужність електродвигуна яких – максимум 3 кВт, робочий об'єм двигуна – максимум 50 см.куб.

A – керування мотоциклами, іншими 2-х колісними засобами пересування, які мають електродвигун потужністю – від 3 кВт та вище або двигун, робочий об'єм яких – від 50 см.куб. і вище.

B1 – управління мотовізками, три, квадроциклами, іншими 3-х, 4-х колісними засобами пересування, допустима гранична маса яких – до 400 кг.

B - керування автотранспортом, допустима гранична маса якого - до 7700 фунтів або до 3500 кг, кількість місць для сидіння, не рахуючи місце водія, - до 8-ми.

C1 - керування автотранспортом, призначеним для транспортування вантажів, гранична маса якого варіюється в межах 7700 - 16500 фунтів або 3500 - 7500 кг.

C – керування автотранспортом, призначеним для перевезення вантажів, при цьому гранична допустима маса транспорту – понад 16500 фунтів або 7500 кг.

D1 – керування автобусами, призначеними для перевезення пасажирів, кількість сидячих місць (за винятком місця водія) у яких – до 16-ти.

D – керування автобусами, призначеними для перевезення пасажирів, сидячих місць у яких (за винятком місця водія) – понад 16-ти.

C1E – керування транспортними засобами, що належать до категорії "С1", оснащених причепом, загальна маса яких – не більше 750 кг.

CE – керування транспортними засобами, що належать до категорії "С", оснащених причепом, загальна маса яких – до 750 кг.

сайт:

Додаткова інформація
По будь-яким питанням стосовно цього оголошення, дзвоніть за номером
Відгуки

Відгуки клієнтів по цьому оголошенню відсутні.

Ми будемо Вам дуже вдячні якщо Ви залишите перший.

Залишити відгук

Написати автору

Деякі автори вважають за краще контактувати через email.

Тут Ви можете написати їм. Написати автору
Схожі оголошення

© 2001-2022 Дошка оголошень ФріТорг - зона вільної торгівлі. Безкоштовні оголошення в Україні | FreeTorg.ru & FreeTorg.com в усіх регіонах України та АР Крим. Всі права захищені.

Використання сайту, у тому числі подача оголошень, означає згоду з користувальницькою угодою.

Ця дошка оголошень вже 15 років працює на обладнанні замовленому на сайті Сервери України

Дошка оголошень ФріТорг - зона вільної торгівлі. Безкоштовні оголошення в Україні | FreeTorg.ru & FreeTorg.com