Пластик стрижень

Номер оголошення 681107

Опис
ТОВ "УКРСТАРЛАЙН" реалізує широкий асортимент металопрокату: чорного, оцинкованого, нержавіючого, кольорового, а також гумовотехнічної продукції за вигідними цінами.
Доставка здійснюється швидко по всій Україні.
Маємо можливість завозити на замовлення або виробляти цікаві для клієнта позиції.
Заявки скидайте на вайбер (оператор київстар).
Наші професійні менеджери радо проконсультують кожного клієнта.
Стрижні пластикові – це різновид композитних заготовок на основі полімерів, які мають круглий переріз. Стрижні можуть бути порожніми та суцільними. У цю категорію товарів часто потрапляють куточки та профілі різних перерізів, які мають схожість за технічними характеристиками та призначенням.
Головний споживач таких вузькоспеціалізованих товарів – легка та важка промисловість. З пластикових стрижнів, в умовах виробництва, виготовляються запчастини та витратні матеріали для будь-яких механізмів чи конструкцій. Шляхом механічної обробки заготовки, із стрижнів легко зробити гайки, втулки, шайби, прокладки, зубчасті колеса, металовироби та інші технічні деталі.
Враховуючи, що полімери добре піддаються деформації при зміні температурних режимів та обробці різанням, пластикові стрижні знайшли застосування у сільському господарстві, автосервісі, хімічній та харчовій промисловості, будівництві та побуті. При виборі напівфабрикату завжди враховується тип матеріалу та його технічні характеристики. Адже тільки цим критеріям властиво визначати надійність та довговічність кінцевого виробу.
Незалежно від сфери використання, головними критеріями вибору продукції завжди залишаються міцність та довговічність виготовленої деталі. До додаткових вимог можна віднести хорошу зварюваність (на молекулярному рівні методом полімерної дифузії). Під перераховані вище характеристики підходять 4 види полімерних матеріалів:

o Поліпропілен (ПП). Пластикові стрижні гарантують бездоганну міцність будь-якого виробу чи конструкції. Відмінно піддаються механічній обробці та зварюються. Єдиний недолік - висока ціна (порівняно з іншими видами матеріалів).
o Поліетилен (ПНД). Підвищена еластичність і легкість, поряд з екологічною безпекою, роблять поліетилен затребуваним матеріалом у харчовій промисловості. Напівфабрикати представлені у величезному асортименті та ціновому забарвленні, чим ще більше привертають увагу покупців.
o Високомолекулярний поліетилен (ВМП). Досить дорогий матеріал має низку технічних характеристик, які залучають виробничі підприємства та оборонну промисловість. Стрижні пластикові ВМП допомагають виготовити довговічні деталі та конструкції, стійкі до агресивного середовища.
o Понад високомолекулярний поліетилен (СВМП). Належить до конструкційних полімерних матеріалів нового покоління. Маючи всі характеристики ВПМ, пластик має стійкість до ударних навантажень і легко переносить різкі перепади температур (від -30 до +140 градусів за Цельсієм).
Додаткова інформація
Ціна договірна По будь-яким питанням стосовно цього оголошення, дзвоніть за номером
Відгуки

Відгуки клієнтів по цьому оголошенню відсутні.

Ми будемо Вам дуже вдячні якщо Ви залишите перший.

Залишити відгук

Написати автору

Деякі автори вважають за краще контактувати через email.

Тут Ви можете написати їм. Написати автору
Схожі оголошення

© 2001-2022 Дошка оголошень ФріТорг - зона вільної торгівлі. Безкоштовні оголошення в Україні | FreeTorg.ru & FreeTorg.com в усіх регіонах України та АР Крим. Всі права захищені.

Використання сайту, у тому числі подача оголошень, означає згоду з користувальницькою угодою.

Ця дошка оголошень вже 15 років працює на обладнанні замовленому на сайті Сервери України

Дошка оголошень ФріТорг - зона вільної торгівлі. Безкоштовні оголошення в Україні | FreeTorg.ru & FreeTorg.com