Фторопласт стрічка ФУМ

Номер оголошення 681092

Опис
ТОВ "УКРСТАРЛАЙН" реалізує широкий асортимент металопрокату: чорного, оцинкованого, нержавіючого, кольорового, а також гумовотехнічної продукції за вигідними цінами.
Доставка здійснюється швидко по всій Україні.
Маємо можливість завозити на замовлення або виробляти цікаві для клієнта позиції.
Заявки скидайте на вайбер (оператор київстар).
Наші професійні менеджери радо проконсультують кожного клієнта.
Фторопластова стрічка (тефлонова стрічка, Фум стрічка)
Фторопласт – унікальний матеріал, отриманий хімічним шляхом. Разом з феноменальною інертністю фторопласту характеризується малою пористістю, відмінними електричними та механічними властивостями. Хороша механічна міцність зберігається в області температур від -190 до +250°С.
Він має низький, майже не залежить від температури коефіцієнт тертя, абсолютно гідрофобен, фізіологічно інертний. Діелектричні властивості його змінюються до 200°С, а хімічні - до 300°С. Ці властивості матеріалу роблять вироби з нього незамінними у хімічній, електротехнічній промисловості, машинобудуванні, харчовій. легкої та медичної промисловості. Стрічка фторопластова пориста всіх марок має високу стійкість до впливу агресивних середовищ у всьому діапазоні від рН=0 до рН=14.
Висока термостійкість у поєднанні з чудовими діелектричними характеристиками матеріалу дозволяє застосовувати його в електронній промисловості для ізоляції проводів, кабелів, роз'ємів, виготовлення друкованих плат, пазової ізоляції електричних машин, а також техніки СВЧ. Фторопластова стрічка призначена для виготовлення деталей антифрикційного призначення верстатобудування та інших галузях машинобудування: накладних напрямних металорізальних верстатів, самозмащувальних опор ковзання, поршневих кілець.
Додаткова інформація
Ціна договірна По будь-яким питанням стосовно цього оголошення, дзвоніть за номером
Відгуки

Відгуки клієнтів по цьому оголошенню відсутні.

Ми будемо Вам дуже вдячні якщо Ви залишите перший.

Залишити відгук

Написати автору

Деякі автори вважають за краще контактувати через email.

Тут Ви можете написати їм. Написати автору
Схожі оголошення

© 2001-2022 Дошка оголошень ФріТорг - зона вільної торгівлі. Безкоштовні оголошення в Україні | FreeTorg.ru & FreeTorg.com в усіх регіонах України та АР Крим. Всі права захищені.

Використання сайту, у тому числі подача оголошень, означає згоду з користувальницькою угодою.

Ця дошка оголошень вже 15 років працює на обладнанні замовленому на сайті Сервери України

Дошка оголошень ФріТорг - зона вільної торгівлі. Безкоштовні оголошення в Україні | FreeTorg.ru & FreeTorg.com