Електроніт

Номер оголошення 681287

Опис
ТОВ "УКРСТАРЛАЙН" реалізує широкий асортимент металопрокату: чорного, оцинкованого, нержавіючого, кольорового, а також гумовотехнічної продукції за вигідними цінами.
Доставка здійснюється швидко по всій Україні.
Маємо можливість завозити на замовлення або виробляти цікаві для клієнта позиції.
Заявки скидайте на вайбер (оператор київстар).
Наші професійні менеджери радо проконсультують кожного клієнта. БКНЛ-електроніт (листовий пароніт) виробляють із суміші таких волокон як каучук, хризотиловий азбест та наповнювачів на паронітових вальцях. Питома вага листового електроніту в діапазоні від 1,5 до 1,8 г/см3. Поверхня виробів з електроніту рівна без розривів, складок, надломів, здуття та сторонніх включень. Дана марка листового пароніту еластична, добре піддається штампуванню, не деформується під час зберігання. Вироби не схильні до впливу різних мікроорганізмів, завдяки своїм властивостям його використовують у районах помірного, тропічного клімату. Для районів із тропічним кліматом електроніт виготовляють із застосуванням фунгіцидів.
Виріб застосовуються як електроізоляційний матеріал в електричних установках і різних конструкціях, і для виготовлення електроізоляційних форм і деталей, які мають підвищену тепло- і іскростійкість.
Зберігати в закритих приміщеннях, що захищають від прямого впливу сонячних променів, мастил, органічних розчинників, кислот та інших речовин, що руйнують листовий пароніт, на відстані не менше одного метра від тепло та ультровипромінюючих приладів, при температурі не вище 35 градусів. За дотримання правил перевезення та зберігання гарантійний термін зберігання електроніту становить 1 рік.
Електроніт (листовий пароніт) відповідають вимогам ГОСТ 481-80, що випускаються за технологічним регламентом, затвердженим у встановленому порядку

Додаткова інформація
Ціна договірна По будь-яким питанням стосовно цього оголошення, дзвоніть за номером
Відгуки

Відгуки клієнтів по цьому оголошенню відсутні.

Ми будемо Вам дуже вдячні якщо Ви залишите перший.

Залишити відгук

Написати автору

Деякі автори вважають за краще контактувати через email.

Тут Ви можете написати їм. Написати автору
Схожі оголошення

© 2001-2022 Дошка оголошень ФріТорг - зона вільної торгівлі. Безкоштовні оголошення в Україні | FreeTorg.ru & FreeTorg.com в усіх регіонах України та АР Крим. Всі права захищені.

Використання сайту, у тому числі подача оголошень, означає згоду з користувальницькою угодою.

Ця дошка оголошень вже 15 років працює на обладнанні замовленому на сайті Сервери України

Дошка оголошень ФріТорг - зона вільної торгівлі. Безкоштовні оголошення в Україні | FreeTorg.ru & FreeTorg.com