Асбестовий папір теплоізоляційний

Номер оголошення 681269

Опис
ТОВ "УКРСТАРЛАЙН" реалізує широкий асортимент металопрокату: чорного, оцинкованого, нержавіючого, кольорового, а також гумовотехнічної продукції за вигідними цінами.
Доставка здійснюється швидко по всій Україні.
Маємо можливість завозити на замовлення або виробляти цікаві для клієнта позиції.
Заявки скидайте на вайбер (оператор київстар).
Наші професійні менеджери радо проконсультують кожного клієнта. БКНЛ-Азбестовий папір, теплоізоляційний електротехнічний матеріал, що виготовляється з волокна хризотил-азбесту з добавкою органічної сполучної речовини.

Асбестовий папір, теплоізоляційний електротехнічний матеріал, що виготовляється з волокна хризотил-азбесту з добавкою сполучної органічної речовини, головним чином крохмалю. Для зміцнення до складу А. б. вводять бавовняне волокно. Випускається в рулонах, товщина 02-15 мм. Залежно від призначення розрізняють А. б. теплоізоляційну, що застосовується для теплоізоляції в приладах за температури до 500 °С; електроізоляційну для міжвиткової ізоляції котушок та у виробництві шаруватих пластиків; гідроізоляційну, використовувану як захисне протикорозійне покриття та як покрівельно-прокладний матеріал; діафрагмову для виготовлення діафрагм, які застосовуються при електролізі водних розчинів хлористих солей лужних металів; каландрову для набивання на вали каландрів під час виробництва конденсаторного паперу.

Додаткова інформація
Ціна договірна По будь-яким питанням стосовно цього оголошення, дзвоніть за номером
Відгуки

Відгуки клієнтів по цьому оголошенню відсутні.

Ми будемо Вам дуже вдячні якщо Ви залишите перший.

Залишити відгук

Написати автору

Деякі автори вважають за краще контактувати через email.

Тут Ви можете написати їм. Написати автору
Схожі оголошення

© 2001-2022 Дошка оголошень ФріТорг - зона вільної торгівлі. Безкоштовні оголошення в Україні | FreeTorg.ru & FreeTorg.com в усіх регіонах України та АР Крим. Всі права захищені.

Використання сайту, у тому числі подача оголошень, означає згоду з користувальницькою угодою.

Ця дошка оголошень вже 15 років працює на обладнанні замовленому на сайті Сервери України

Дошка оголошень ФріТорг - зона вільної торгівлі. Безкоштовні оголошення в Україні | FreeTorg.ru & FreeTorg.com