Курси кадрового обліку в Харкові
Курси кадрового обліку в Харкові
Курси кадрового обліку в Харкові
Курси кадрового обліку в Харкові
Курси кадрового обліку в Харкові
Курси кадрового обліку в Харкові

Номер оголошення 602783

Опис

Навчальний центр «Промінь» пропонує записатися на курси з кадрового справі. Навчання призначене для співробітників HR-відділів, підрозділів кадрової служби або окремих співробітників, яким доручено здійснювати повний або частковий кадровий облік на підприємствах.

Відмітна особливість курсу - то, що учні отримують роздруковані шаблони документів і під керівництвом викладача власноруч заповнюють всі необхідні графи. Так виробляється практичний навик ведення кадрової документації.

Курс буде корисний починаючим фахівцям кадрових служб, діловод, секретарям, менеджерам-адміністраторам, офіс-менеджерам, а також бухгалтерам, яким потрібне знання кадрового діловодства.

Випускники курсу будуть впевнено використовувати отримані знання та навички у своїй роботі і зможуть працювати з кадровими документами на посадах, пов'язаних з організацією кадрового діловодства.

Навчання проводиться в навчальних аудиторіях, в традиційній очній формі, яка передбачає особисту присутність слухача і викладача.

До курсу «Сучасний кадровий облік» розроблені контрольні питання, які попередньо може переглянути кожен бажаючий. Вони допоможуть краще зрозуміти програму курсу і визначитися з необхідністю навчання.

Записатися на курси для кадровиків в Харкові можна по телефону. Менеджери дадуть відповідь на всі запитання. Дзвоніть прямо зараз!
Тел .: (067) 577-22-92, (095) 130-27-55.


Додаткова інформація на сайті promin.org

Додаткова інформація
По будь-яким питанням стосовно цього оголошення, дзвоніть за номером
Відгуки

Відгуки клієнтів по цьому оголошенню відсутні.

Ми будемо Вам дуже вдячні якщо Ви залишите перший.

Залишити відгук

Написати автору

Деякі автори вважають за краще контактувати через email.

Тут Ви можете написати їм. Написати автору
Схожі оголошення

© 2001-2021 Дошка оголошень ФріТорг - зона вільної торгівлі. Безкоштовні оголошення в Харкові | FreeTorg.ru & FreeTorg.com в усіх регіонах України та АР Крим. Всі права захищені.

Використання сайту, у тому числі подача оголошень, означає згоду з користувальницькою угодою.

Ця дошка оголошень вже 15 років працює на обладнанні замовленому на сайті Сервери України

Дошка оголошень ФріТорг - зона вільної торгівлі. Безкоштовні оголошення в Харкові | FreeTorg.ru & FreeTorg.com