Номер оголошення 648581

Опис

ТОВ «Кінгісеппський машинобудівний завод» - це інноваційне підприємство, яке освоює ще один новий для себе напрямок - випуск доохолоджувача стисненого повітря для компресора. Цей теплообмінник важлива частина установки використовуватиметься для охолодження стисненого повітря після компремування в компресорах. Даний проект у разі затвердження замовником ТОВ «Рязанська НВК» може мати в майбутньому розвиток як один з нових напрямків діяльності нашого підприємства. Ця продукція широко використовується при плановому ремонті обладнання заводів та підприємств нафтопереробної галузі.

Верстатний парк виробничих майданчиків КМЗ дає можливість виконати замовлення на високому рівні якості обробки, порівняно з якістю підприємств-лідерів галузі застосовуючи високі стандарти якості до виробів.

Просимо повідомити про зацікавленість у виконанні цього виду робіт на ел. пошту: info@kmz1.ru Служба продажу групи компаній: 8 812 438 04 93

Додаткова інформація
Ціна договірна
Відгуки

Відгуки клієнтів по цьому оголошенню відсутні.

Ми будемо Вам дуже вдячні якщо Ви залишите перший.

Залишити відгук

Написати автору

Деякі автори вважають за краще контактувати через email.

Тут Ви можете написати їм. Написати автору
Схожі оголошення

© 2001-2022 Дошка оголошень ФріТорг - зона вільної торгівлі. Безкоштовні оголошення в Авдіївці | FreeTorg.ru & FreeTorg.com в усіх регіонах України та АР Крим. Всі права захищені.

Використання сайту, у тому числі подача оголошень, означає згоду з користувальницькою угодою.

Ця дошка оголошень вже 15 років працює на обладнанні замовленому на сайті Сервери України

Дошка оголошень ФріТорг - зона вільної торгівлі. Безкоштовні оголошення в Авдіївці | FreeTorg.ru & FreeTorg.com