клапани повітряного охолодження КВУ

Номер оголошення 787557

Опис

Виробничий холдинг «Кінгісеппський машинобудівний завод» - багатопрофільне промислове підприємство, що спеціалізується на виробництві різного промислового обладнання та комплектуючих, пропонує свої послуги з проектування та виготовлення клапанів повітряного охолодження для припливно-витяжних систем вентиляції.

Виробничий холдинг «Кінгісеппський машинобудівний завод» пропонує послуги з виготовлення клапанів повітряного охолодження КВУ.

КВУ - Клапан повітряний утеплений, застосовується в системах вентиляції, кондиціювання повітря, повітряного опалення та інших санітарно-технічних системах низького тиску (до 2000 Па) житлових, громадських, промислових будівель і споруд. Застосовується для макрокліматичних районів в умовах знижених температур з помірним і температур УХЛ за ГОСТ 15150 при температурі навколишнього середовища від -70 до +70 °С. Клапани серії КВУ є клапанами повітрорегулюючими та відсічними, призначені для регулювання витрати припливного, рециркуляційного або витяжного повітря в системах вентиляції та кондиціонування або їх повного перекриття, що забезпечує герметичність об'єму повітря всередині вентиляційних мереж. Особливістю КВУ є електрообігрів як периметра, так і площі клапана.

Вітчизняний виробник гарантує високу якість та швидкість виготовлення. Накопичені знання дозволяють реалізувати будь-які вимоги, а за необхідності, зробити постачання виробів з військовим прийманням Міністерства Оборони РФ.

Просимо повідомити про зацікавленість придбання цієї номенклатури на ел. пошту: info@kmz1.ru

Служба продажу групи компаній: 8 812 438 04 93, доб. 120

Додаткова інформація
Ціна договірна По будь-яким питанням стосовно цього оголошення, дзвоніть за номером
Відгуки

Відгуки клієнтів по цьому оголошенню відсутні.

Ми будемо Вам дуже вдячні якщо Ви залишите перший.

Залишити відгук

Написати автору

Деякі автори вважають за краще контактувати через email.

Тут Ви можете написати їм. Написати автору
Схожі оголошення

© 2001-2024 Дошка оголошень ФріТорг - зона вільної торгівлі. Безкоштовні оголошення в Алушті | FreeTorg.ru & FreeTorg.com в усіх регіонах України (крім тимчасово окупованих територій). Всі права захищені.

Використання сайту, у тому числі подача оголошень, означає згоду з користувальницькою угодою.

Ця дошка оголошень вже 15 років працює на обладнанні замовленому на сайті Сервери України

Дошка оголошень ФріТорг - зона вільної торгівлі. Безкоштовні оголошення в Алушті | FreeTorg.ru & FreeTorg.com